Zaproszenie do składania ofert na zakup oraz dostawę fabrycznie nowych tonerów i tuszy do drukarek oraz kserokopiarek dla potrzeb Sądu Okręgowego w Łodzi i sądów funkcjonalnych.

Sąd Okręgowy w Łodzi zaprasza do składania ofert na zakup oraz dostawę fabrycznie nowych tonerów i tuszy do drukarek oraz kserokopiarek dla potrzeb Sądu Okręgowego w Łodzi, Sądu Rejonowego w Brzezinach, Sądu Rejonowego w Łowiczu, Sądu Rejonowego w Łęczycy i Sądu Rejonowego w Rawie Mazowieckiej.

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych tuszy i tonerów w okresie od dnia obowiązywania umowy do 15.05.2019 r.  Szczegóły treści zapytania ofertowego znajdują się w załączniku.

 

TERMIN 
Oferty z wypełnionym arkuszem kalkulacyjnym (do pobrania w załączniku) należy złożyć drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05.03.2019 r., godz. 12:00 na adres: krzysztof.gebarowski@lodz.so.gov.pl
 
KONTAKT W SPRAWIE ZAPYTAŃ ORAZ SKŁADANIA OFERT
Sąd Okręgowy w Łodzi
Pl. Dąbrowskiego 5, Łódź
Kierownik Oddziału Gospodarczego
Pan Krzysztof Gębarowski 
e-mail: krzysztof.gebarowski@lodz.so.gov.pl
Tel: 42 677-89-50

Rejestr zmian dla: Zaproszenie do składania ofert na zakup oraz dostawę fabrycznie nowych tonerów i tuszy do drukarek oraz kserokopiarek dla potrzeb Sądu Okręgowego w Łodzi i sądów funkcjonalnych.

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Łodzi
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Krzysztof Gębarowski
Dokument z dnia:
2019-03-01
Publikacja w dniu:
2019-03-01
Opis zmiany:
b/d