Aktualności

Artykuły

 • Spotkanie z funkcjonariuszami Zakładu Karnego nr 1 w Łodzi

  05-06-2017

  W ramach kontynuacji zaplanowanych na ten rok działań, mających na celu upowszechnianie idei mediacji jako metody polubownego rozwiązywania sporów, przedstawiciele Sądu Okręgowego w Łodzi w dniu 2 czerwca 2017 roku wzięli udział w nadzwyczajnej odprawie kadry Zakładu Karnego nr 1 w Łodzi.

  Czytajwięcejo:
 • Uczniowie na symulacji rozprawy w Sądzie Okręgowym w Łodzi

  30-05-2017

  Ponad siedemdziesięciu uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Łodzi, Ksawerowa i Wiączynia Dolnego wzięli udział w symulowanej rozprawie, która odbyła się 29 maja 2017 roku w Sądzie Okręgowym w Łodzi.

  Czytajwięcejo:
 • Konferencja „Prawo w szkole w praktyce. Jak reagować i radzić sobie z zagrożeniami”

  16-05-2017

  PIętnastego maja 2017 r. w Sądzie Okręgowym w Łodzi odbyła się pierwsza konferencja „Prawo w szkole w praktyce. Jak reagować i radzić sobie z zagrożeniami”, przygotowana we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Wzięło w niej udział około 150 dyrektorów i nauczycieli z łódzkich szkół. 

  Czytajwięcejo:
 • Druga edycja konkursu „Sprawny sąd”

  W łódzkim Sądzie Okręgowym rozstrzygnięto konkurs „Sprawny sąd", podczas którego pracownicy mogą zgłaszać rozwiązania usprawniające pracę. W drugiej edycji komisja konkursowa przyznała nagrody trzem osobom. Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 12 maja 2017 r.

  Czytajwięcejo:
 • O mediacji w Zakładzie Karnym w Łowiczu

  Spotkaniem z osadzonymi z Zakładu Karnego w Łowiczu rozpoczęły się tegoroczne działania, które mają na celu upowszechnienie idei mediacji jako metody polubownego rozwiazywania sporów. Podobne spotkania odbędą się na terenie innych jednostek penitencjarnych okręgu łódzkiego. To wspólna inicjatywa Sądu Okręgowego w Łodzi oraz Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi.

  Czytajwięcejo:
 • Konferencja „Skuteczni razem”

  Niemal dwustu gości uczestniczyło w konferencji pn. „Skuteczni razem – interdyscyplinarna współpraca służb w readaptacji społecznej skazanych”, która odbyła się w łódzkim Sądzie Okręgowym 28 kwietnia 2017 roku. Konferencja była podsumowaniem trzyletniej działalności Terenowej Rady do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym. 

  Czytajwięcejo:
 • Pierwsze symulacje rozpraw w Sądzie Okręgowym w Łodzi

  Ponad stu uczniów łódzkich szkół podstawowych wzięło udział w pierwszych symulacjach rozpraw, jakie 27 kwietnia 2017 roku zorganizowano w Sądzie Okręgowym w Łodzi. 

  Czytajwięcejo:
 • Ogłoszenie w sprawie IV K 39/17

  Sąd Okręgowy w Łodzi IV Wydział Karny informuje, że w sprawie IV K 39/17 Sądu Okręgowego w Łodzi wyłączonej ze sprawy IV K 189/16 Sądu Okręgowego w Łodzi został wyznaczony termin rozprawy na dzień 24 kwietnia 2017 roku na godzinę 14:00. 

  VERSIONE ITALIANA / ENGLISH VERSION

 • 2 maja 2017 roku Sąd Okręgowy w Łodzi będzie nieczynny

  Zgodnie z Zarządzeniem Prezesa Sądu Okręgowego w Łodzi nr 10/2017 z dnia 12 kwietnia 2017 roku dzień 2 maja 2017 roku (wtorek) jest dniem wolnym od pracy. W związku z powyższym w tym dniu Sąd Okręgowy w Łodzi oraz I i II Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów będą nieczynne. W zamian 13 maja 2017 roku (sobota) będzie dniem pracującym

 • Komunikat dla kandydatów na lekarzy sądowych

  10-04-2017

  Sąd Okręgowy w Łodzi poszukuje lekarzy medycyny do pełnienia funkcji lekarzy sądowych w okręgu Sądu Okręgowego w Łodzi, obejmującym Sądy Rejonowe: dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, dla Łodzi-Widzewa w Łodzi, w Brzezinach, w Kutnie, w Łęczycy, w Łowiczu, w Pabianicach, w Rawie Mazowieckiej, w Skierniewicach, w Zgierzu.

  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Aktualności

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Łodzi
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2018-02-01
Publikacja w dniu:
2018-02-01
Opis zmiany:
b/d