Aktualności

Artykuły

 • Ogłoszenie w sprawie IV K 39/17

  Sąd Okręgowy w Łodzi IV Wydział Karny informuje, że w sprawie IV K 39/17 Sądu Okręgowego w Łodzi wyłączonej ze sprawy IV K 189/16 Sądu Okręgowego w Łodzi został wyznaczony termin rozprawy na dzień 24 kwietnia 2017 roku na godzinę 14:00. 

  VERSIONE ITALIANA / ENGLISH VERSION

 • 2 maja 2017 roku Sąd Okręgowy w Łodzi będzie nieczynny

  Zgodnie z Zarządzeniem Prezesa Sądu Okręgowego w Łodzi nr 10/2017 z dnia 12 kwietnia 2017 roku dzień 2 maja 2017 roku (wtorek) jest dniem wolnym od pracy. W związku z powyższym w tym dniu Sąd Okręgowy w Łodzi oraz I i II Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów będą nieczynne. W zamian 13 maja 2017 roku (sobota) będzie dniem pracującym

 • Komunikat dla kandydatów na lekarzy sądowych

  10-04-2017

  Sąd Okręgowy w Łodzi poszukuje lekarzy medycyny do pełnienia funkcji lekarzy sądowych w okręgu Sądu Okręgowego w Łodzi, obejmującym Sądy Rejonowe: dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, dla Łodzi-Widzewa w Łodzi, w Brzezinach, w Kutnie, w Łęczycy, w Łowiczu, w Pabianicach, w Rawie Mazowieckiej, w Skierniewicach, w Zgierzu.

  Czytajwięcejo:
 • Nominacje sędziowskie w okręgu łódzkim

  Prezydent RP Andrzej Duda 5 kwietnia 2017 roku wręczył akty powołania na stanowisko sędziego 28 osobom. Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Łodzi powołane zostały: Paulina Kuźma i Barbara Soszyńska – Stefanowicz.
 • Pierwszy Salon Mediatora

  28-03-2017

  Pierwsze spotkanie z cyklu Salon Mediatora odbyło się 27 marca 2017 roku w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi. Uczestniczyli w nim sędziowie wydziałów gospodarczych tego sądu oraz mediatorzy w sprawach gospodarczych.

  Czytajwięcejo:
 • Odszedł były prezes Sądu Okręgowego w Łodzi

  Z żalem informujemy, że w dniu 27 marca 2017 roku po długiej chorobie zmarł były prezes Sądu Okręgowego w Łodzi sędzia Izydor Rekść. 

  Czytajwięcejo:
 • XXI Lokalny Konkurs Krasomówczy

  W łódzkim Sądzie Okręgowym odbył się XXI Lokalny Konkurs Krasomówczy organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Łódź. 

  Czytajwięcejo:
 • Symulacja rozprawy z udziałem uczniów XV Liceum Ogólnokształcącego

  W Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 9 marca 2017 roku odbyła się pierwsza symulacja rozprawy, którą przygotowali uczniowie. W role sędziów, stron procesu i świadków wcielili się uczniowie klas prawniczych XV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.

  Czytajwięcejo:
 • Projekt „Poprawa zdolności administracyjnych sądów w tym systemów informatycznych”

  07-03-2017

  logo

  Sąd Okręgowy w Łodzi bierze udział w projekcie „Poprawa zdolności administracyjnych sądów w tym systemów informatycznych”, który jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Ministerstwa Sprawiedliwości „Budowanie potencjału instytucjonalnego i współpraca w obszarze wymiaru sprawiedliwości/Poprawa skuteczności wymiaru sprawiedliwości” i współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014.

  Czytajwięcejo:
 • Uchwała zebrania sędziów Sądu Okręgowego w Łodzi

  Zebranie sędziów Sądu Okręgowego w Łodzi podjęło uchwałę w sprawie projektów zmian w prawie dotyczących sądownictwa oraz związanych z nimi wypowiedzi niektórych osób publicznych.

  TREŚĆ UCHWAŁY

Rejestr zmian dla: Aktualności

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Łodzi
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2018-02-01
Publikacja w dniu:
2018-02-01
Opis zmiany:
b/d