Aktualności

Artykuły

 • Obchody Tygodnia Mediacji 2019 w łódzkim Sądzie Okręgowym

  18-10-2019

  Obchody Tygodnia Mediacji w Sądzie Okręgowym w Łodzi rozpoczęły się spotkaniami ze skazanymi, w których uczestniczyli jak co roku, koordynator ds. mediacji w sprawach karnych i mediacji rówieśniczej przy Sądzie Okręgowym w Łodzi SSO Paweł Sydor oraz zastępca Kuratora Okręgowego dla dorosłych Grażyna Rybicka.

  Czytajwięcejo:
 • Zapobieganie przestępstwom motywowanym nienawiścią

  18-10-2019

  W dniu 18 października 2019 r. w Sądzie Okręgowym w Łodzi odbyły się warsztaty „Zapobieganie przestępstwom motywowanym nienawiścią”, w których udział wzięli kuratorzy zawodowi okręgu łódzkiego, piotrkowskiego i sieradzkiego oraz funkcjonariusze Służby Więziennej z jednostek penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Łodzi. Szkolenie poprowadził Pełnomocnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi ds. Ochrony Praw Człowieka mł. insp. Włodzimierz Sokołowski.

  Czytajwięcejo:
 • Konkurs na staż urzędniczy

  03-10-2019

  Dyrektor Sądu Okręgowego w Łodzi ogłasza konkurs na staż urzędniczy w Sądzie Okręgowym w Łodzi.

  WIĘCEJ

 • Kolejny etap szkoleń dla kuratorów „Bezpieczni w służbie i w pracy”

  27-09-2019

  W dniu 27 września 2019 r. w Sądzie Okręgowym w Łodzi rozpoczął się kolejny etap szkoleń „Bezpieczni w służbie i w pracy” realizowany we współpracy Rady Terenowej do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym działającej przy Sądzie Okręgowym w Łodzi oraz Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Łodzi. W szkoleniu prowadzonym przez funkcjonariuszy Służby Więziennej, udział wzięli kuratorzy zawodowi okręgu łódzkiego wykonujący orzeczenia w sprawach karnych.

  Czytajwięcejo:
 • Wizyta sędziów z Estonii

  23-09-2019

  Prezes Sądu Okręgowego w Łodzi Michał Błoński w dniu 10 września 2019 roku spotkał się z grupą sędziów z Estonii. Podczas wizyty goście dyskutowali na tematy związane z funkcjonowaniem sądownictwa w Polsce i Estonii.

  Czytajwięcejo:
 • Konkurs na stanowiska specjalistów w zakresie psychologii w II OZSS

  16-09-2019

  Wiceprezes Sądu Okręgowego w Łodzi ogłasza konkurs na stanowiska specjalistów w zakresie psychologii w II Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów Sądu Okręgowego w Łodzi z siedzibą w Skierniewicach.

  WIĘCEJ

 • Informacja dotycząca naruszenia ochrony danych osobowych

  12-09-2019

  Sąd Okręgowy w Łodzi uprzejmie informuje, że na skutek zagubienia pendrive przez jednego z sędziów, doszło do naruszenia bezpieczeństwa danych osobowych tam zapisanych. 

  WIĘCEJ

 • Konkurs: K.XXIV-1115-12/19

  Stanowisko: specjalista d/s inwestycji i remontów (w specjalności konstrukcyjno-budowlanej)

  Status: ogłoszenie konkursu

  Organizator: Dyrektor Sądu Okręgowego w Łodzi

  Czytajwięcejo:
 • Konkurs: K.XXIV-1115-11/19

  Stanowisko: specjalista d/s inwestycji i remontów (w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetrycznych)

  Status: ogłszenie konkursu

  Organizator: Dyrektor Sądu Okręgowego w Łodzi

  Czytajwięcejo:
 • Łódzkie obchody 100-lecia kurateli sądowej w Polsce

  12-06-2019

  W Sądzie Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia w dniu 12 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste Okręgowe Zgromadzenie Kuratorów Zawodowych Okręgu Łódzkiego. Zorganizowano je, aby uczcić obchodzone w 2019 roku 100-lecie kurateli sądowej w Polsce.

  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Aktualności

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Łodzi
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2018-02-01
Publikacja w dniu:
2018-02-01
Opis zmiany:
b/d